Platform over civiele techniek & infrastructuur
Personeel & Opleiding

Innovatie, duurzaamheid en veiligheid

TBS-SVA GROEP BV is marktleider in afwateringsoplossingen. Wij zijn adviseur voor afwateringsvraagstukken waarbij innovatie, duurzaamheid en veiligheid de basis vormen van ons beleid en assortiment.

GWW-Crossgrip-HR

3 september 2021 Leestijd 2 minuten

Deel dit artikel

Ons leveringspakket onderscheidt zich door een ruime keuze in zowel punt- als lijnafwatering en alle soorten van toegangssystemen naar onderliggende schachten zoals putafdekkingen en luiken.

Verkoop Binnendienst m/v (fulltime)

Om ons team te versterken zijn wij voor onze verkoop/expeditie afdeling op zoek naar een gemotiveerde medewerker met gevoel voor commercie en technisch inzicht. Het maken van offertes, het verwerken van afroepen en orders behoren tot de primaire taken. Naast een goede beheersing van de Nederlandse taal is het wenselijk dat men een basis kennis heeft van Engels en Duits.

Productie leider Goten m/v (fulltime)

Voor onze afdeling ZVB (lijnafwatering) zoeken wij een productieleider die verantwoordelijk is voor de personeelsplanning, opleiding van het personeel en het naleven van registraties en procedures gericht op kwaliteit en kwantiteit van de geproduceerde artikelen. Je zorgt voor een effectieve en efficiënte uitvoering van de productieplanning. Hierbij zoek je continue naar mogelijkheden tot verbetering van het productie proces. Je rapporteert rechtstreeks aan de directeur operations.

Interesse in een van de vacatures?

Neem contact op met onze HR manager Karin Huybers k.huybers@tbs-sva.nl TBS-SVA GROEP BV is marktleider in afwateringsoplossingen. Wij zijn adviseur voor afwateringsvraagstukken waarbij innovatie, duurzaamheid en veiligheid de basis vormen van ons beleid en assortiment. Ons leveringspakket onderscheidt zich door een ruime keuze in zowel punt- als lijnafwatering en alle soorten van toegangssystemen naar onderliggende schachten zoals putafdekkingen en luiken.

TBS-SVA Groep 
Kanaaldijk 10
NL-6031 MZ Nederweert 
+31 (0)85 483 95 00
info@tbs-sva.nl
www.tbs-sva.nl

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

louwers mediagroep
 • Z&R

  Z&R

  Platform over zon- en daglichtregulering, rolluiken, terrasoverkappingen en afsluitingen

  Naar website
 • Profiel

  Profiel

  Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid

  Naar website
 • I&L

  Instore & Livecomm

  Platform over beurzen, retail & online business

  Naar website
 • I&B

  Installatie & Bouw

  Platform over installatietechniek, klimaatbeheersing en elektriciteit

  Naar website
 • B&S

  Beton & Staalbouw

  Platform over beton en staal in de bouw

  Naar website
 • Gevelbouw

  Gevelbouw

  Platform over gevels, glas & daken

  Naar website
 • badz

  Bouwen aan de Zorg

  Platform over bouw en ontwikkeling in de zorg in Vlaanderen en Nederland

  Naar website
 • mediagroeplogo

  Binnenwerk

  Platform voor de interieurbouwbranche

  Naar website
0%