Platform over civiele techniek, ondergrondse infra, energie, bouwmaterieel & bouwmachines
Specialistisch grondwerker in de utiliteits- en infrabouw schakelt door 
Het familiebedrijf begint 2025 vol frisse moed met een rebranding.

Specialistisch grondwerker in de utiliteits- en infrabouw schakelt door 

Van bouwkuipen tot gewapende grondconstructies: met machines die op maat zijn gemaakt is geen project voor Bonneveld te groot of te klein. Het familiebedrijf begint 2025 vol frisse moed met een rebranding én een nieuwe machine die op InfraTech 2025 wordt gepresenteerd. 

Kalender 2 ER
Op InfraTech 2025 toont Bonneveld diverse innovaties en spectaculaire materieelstukken.

Na 25 jaar vond directeur Harry van der Heiden het tijd voor een rebranding. “De herkenbare driekleur zal onveranderd blijven, maar het logo en de slogan worden aangepast”, zegt zoon Anco die samen met zijn broer Leon en compagnon Stefan Albers gesteld staan om het familiebedrijf op termijn over te nemen. “We zijn en blijven dus hetzelfde Bonneveld, maar dan in een nieuw en fris, maar toch herkenbaar jasje. De rebranding zullen we ook trots presenteren op onze stand tijdens InfraTech 2025.” 

Kalender 3 ER
Bij Bonneveld merken ze een toename in de uitvraag naar emissievrije projecten.

Sterk in gewapende grondconstructies

Bonneveld heeft dit jaar een grotere stand én op een andere locatie in hal 1.211. “Een bewuste keuze”, volgens Anco. “Met deze locatie, pal tegenover Joosten Groep, willen we de samenwerking tussen Joosten en Bonneveld Gewapende Grondconstructies BV extra kracht meegeven. Want behalve in het ontgraven van bouwputten is Bonneveld met zusterbedrijf Bonneveld Gewapende Grondconstructies ook sterk in het maken van constructies in gewapende grond, EPS en paalmatrassen. “We hebben in de loop der jaren eigen machines en hulpmiddelen gebouwd om werkzaamheden zo efficiënt en duurzaam mogelijk uit te voeren”, zegt Harry die ons verzekert dat ze hun methodieken en technieken steeds verder blijven doorontwikkelen.

Kalender 16 huh
Met machines die op maat zijn gemaakt is geen project voor Bonneveld te groot of te klein.

Innovaties

Bij Bonneveld merken ze een toename in de uitvraag naar emissievrije projecten. “Een goede ontwikkeling”, vindt Anco. “Wij hebben vroegtijdig op die transitie geanticipeerd en kunnen ook aan die vraag voldoen. Vlak voor InfraTech 2025 wordt ons nieuwste materieelstuk geleverd, en dat zullen we dan ook tentoonstellen op onze stand. Het is echt een uniek gereedschap waarmee we ook emissieloos het verschil gaan maken”, klinkt het stellig. Andere ontwikkelingen die Bonneveld verder op de kaart zetten, is de samenwerking met Franki Funderingstechnieken op een uitdagend project aan de Noord-Hollandse kust. “We hebben hier verschillende innovaties toegepast op het gebied van onderwaterwerk, waarmee we veel risico’s wegnemen bij het ontgraven van de onderwaterkuip met stalen buispalen. Zowel op het gebied van veiligheid, prijs en planning. We vertellen je er graag meer over op onze stand.”

Op InfraTech 2025 toont Bonneveld dus diverse innovaties en spectaculaire materieelstukken. “We zijn vertegenwoordigd met vele collega’s en staan je graag te woord over hoe wij ook jouw project tot een succes kunnen maken. Alvast tot ziens op onze stand 1.211. De koffie staat klaar”, zegt Anco tot besluit.   

Heeft u vragen over dit artikel, project of product?

Neem dan rechtstreeks contact op met Bonneveld BV.

bonneveld Contact opnemen

Stel je vraag over dit artikel, project of product?

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
bonneveld Telefoonnummer 035-5280340 E-mailadres [email protected] Website bonneveld.nl

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten