FID

FID Zwolle: 038-3388814 / zwolle@fiduitzend.nl
FID Oosterhout: 0162-769128 / oosterhout@fiduitzend.nl
FID Emmen: 0591-575111 / emmen@fiduitzend.nl
FID Groningen: 050-3180804 / groningen@fiduitzend.nl
FID Hengelo: 074-2502894 / hengelo@fiduitzend.nl
FID Amersfoort: 033-4622688 / amersfoort@fiduitzend.nl

W: www.fiduitzend.nl 

 

 

 

FID is als uitzendorganisatie ontstaan uit Loon- en verhuurbedrijf Fuhler (loonwerk- verhuur- recycling- sanering- en grondverzetbedrijf). FID typeert zich door sterk ondernemerschap, grote betrokkenheid en dienstverlening op hoog niveau. We zijn een full-service bedrijf met een daadkrachtige en actieve werkwijze voor arbeidsbemiddeling van medewerkers binnen de groen- afval- en milieusector, productie, industrie, techniek en logistiek.

We zijn in hoge mate relatie- én resultaatgericht en begrijpen zowel de krachtenvelden binnen de klanten als de belangen van de flexwerkers. FID wil aan beide een bijdrage leveren in het behalen van een ieders zakelijke of persoonlijke doelstellingen. FID biedt haar opdrachtgevers flexibiliteit van inzet van arbeidskrachten, en biedt tegelijkertijd haar flexwerkers continuïteit in werk en zet ze in hun kracht, zodat ze productiever zijn en minder snel van baan/functie willen veranderen. Flexibiliteit in inzet en toch daarnaast zoveel mogelijk continuïteit in wie er werkt; Flexzekerheid.

FID neemt zowel de werving en selectie van de kandidaat, planning, begeleiding, opleiding als de volledige (loon)administratie voor haar rekening.

FacebookLinkedInFacebook

 

Nieuws gerelateerd aan FID

FID

Vacatures via FID

Voor verschillende opdrachtgevers zijn wij voor langere projecten op zoek naar (ervaren) grondwerkers, kraanmachinisten en shovelmachinisten.

Lees meer »
FID Uitzendbureau

Goede machinisten worden niet geboren, maar worden gemaakt

Het probleem om aan kwalitatief goede machinisten te komen behoort vanaf nu tot het verleden. "Vergrijzing, ontgroening, de afgelopen crisisjaren en leegloop van de vaktechnische opleidingen resulteert in een schrijnend tekort aan goede machinisten, met name in de GWW-sector,” schetst Joris Levering, Manager Commercie bij FID Uitzendbureau.

Lees meer »